EUROSTEEL

KONTAKTUPPGIFTER

Kontakta gärna en i vårt team direkt om du vet vilken avdelning du behöver ta kontakt med.

 

Vet ni inte vem ni ska kontakta?
Kontakta då vår växel: 0481 – 770 100 eller e-post: sales@eurosteel.se alt. fornamn.efternamn@eurosteel.se

KONTAKTUPPGIFTER PER AVDELNING

PERSONLIGA KONTAKTER

Välj avdelning

OSKARSHAMNEKONOMI

Anna Lindström

Ekonomichef

0481-770 148

anna.lindstrom@eurosteel.se

Jill Östergren

Ekonomiassistent/Leverantörsfakturor

0481-770 134

jill.ostergren@eurosteel.se

Niklas Hultqvist

Produktionscontroller

0481-770 138

niklas.hultqvist@eurosteel.se

LOGISTIK/LAGER

Lennart Refwelin

Teamledare logistik/Inköp plåt/Lager/Planering

0481-770 106

lennart.refwelin@eurosteel.se

Mikael Johansson

Logistik/Truck gården

0481-770 117

utlastning@eurosteel.se

KVALITET/HÅLLBARHET

Filip Petersson

Kvalitetstekniker/Reklamationer

0481-770 105

filip.petersson@eurosteel.se

Ida Thander

Kvalitét & Miljöansvarig

0481-770 102

ida.thander@eurosteel.se

PRODUKTION

Lars Hasselqvist

Produktionsansvarig

0481-770 122

lars.hasselqvist@eurosteel.se

Staffan Berg

Produktionssamordnare

Fastighetsansvarig

0481-770 116

staffan.berg@eurosteel.se

Annie Ljunggren

Kvalité,- och förbättringsledare/ Reklamationer

0481-770 111

annie.ljunggren@eurosteel.se

Niklas Karlsson

Tekniker CNC/Bearbetning

0481-770 136

niklas.karlsson@eurosteel.se

Jim Erlingsson

Tekniker CNC/Bearbetning

0481-770 104

jim.erlingsson@eurosteel.se

TEKNIK

Henrik Berger

Teknisk chef/Underhållsansvarig

0481-770 115

henrik.berger@eurosteel.se

Jonas ”Jocke” Kant

Reparation/Underhåll

0705192979

underhall.nybro@eurosteel.se

Fredrik Bjarnehall

Reparation/Underhåll

0701491491

underhall.nybro@eurosteel.se

Anders Jonsson

Produktionstekniker

0481- 770 124

anders.jonsson@eurosteel.se

Mattias Thunell

Tekniker Ämnesframtagningen

0481-770 110

mattias.thunell@eurosteel.se

Martin Isborg

Tekniker Ämnesframtagningen

0481-770 107

martin.isborg@eurosteel.se

Ingvar Åberg

Produktionstekniker CNC

0481-770 147

ingvar.aberg@eurosteel.se

Jonas Karlsson

Planering/Beredning

0481-770 135

jonas.karlsson@eurosteel.se

Filip Petersson

Kvalitetstekniker/Reklamationer

0481-770 105

filip.petersson@eurosteel.se

Tapio Viitala

Produktionstekniker CNC

0481-770 118

tapio.viitala@eurosteel.se

LEDNING

Anna Lindström

Ekonomichef

0481-770 148

anna.lindstrom@eurosteel.se

Emmy Jonsson

HR-chef/Säkerhet

0481-770 128

emmy.jonsson@eurosteel.se

Mathias Refwelin

Försäljningschef

0481-770 120

mathias.refwelin@eurosteel.se

Lars Hasselqvist

Produktionsansvarig

0481-770 122

lars.hasselqvist@eurosteel.se

FÖRSÄLJNING

Mathias Refwelin

Försäljningschef

0481-770 120

mathias.refwelin@eurosteel.se

Thomas Berg

Key Account Manager

0481- 770 150

thomas.berg@eurosteel.se

Anders Broberg

Key Account Manager

0481- 770 103

anders.broberg@eurosteel.se

Andreas Jeansson

Innesäljare

0481-770 126

andreas.jeansson@eurosteel.se

Louise Haglund

Innesäljare & Planering (Föräldraledig)

0481-770 125

louise.haglund@eurosteel.se

Henrik Björnsson

Teknisk innesäljare

0481-770 146

henrik.bjornsson@eurosteel.se