EUROSTEEL NYBRO AB

KONTAKTUPPGIFTER

Kontakta gärna en i vårt team direkt om du vet vilken avdelning du behöver ta kontakt med.

 

Vet ni inte vem ni ska kontakta?
Kontakta då vår växel: 0481 – 770 100 eller e-post: sales@eurosteel.se alt. fornamn.efternamn@eurosteel.se

KONTAKTUPPGIFTER PER AVDELNING

PERSONLIGA KONTAKTER

Välj avdelning

EKONOMILAGERKVALITET
Ingen bild

Annie Ljunggren

Kvalitetsansvarig

0481-770 111

annie.ljunggren@eurosteel.se

Emmy

Emmy Jonsson

Kvalitetschef

0481-770 128

emmy.jonsson@eurosteel.se

PRODUKTION
lars-eurosteel

Lars Hasselqvist

Produktionsansvarig

0481-770 122

lars.hasselqvist@eurosteel.se

Ingen bild

Jonas Karlsson

Produktionsledare Skärning

0481-770 135

jonas.karlsson@eurosteel.se

Ingen bild

Ingvar Åberg

Produktionsledare CNC

0481-770 147

ingvar.aberg@eurosteel.se

Ingen bild

Staffan Berg

Produktionsledare Logistik / Fastighet

0481-770 116

staffan.berg@eurosteel.se

TEKNIK
Andreas

Andreas Jeansson

Försäljning & Teknisk expert skärning

0481-770 126

andreas.jeansson@eurosteel.se

Ingen bild

Mathias Refwelin

Försäljning – Teknisk säljare

0481-770 120

mathias.refwelin@eurosteel.se

Ingen bild

Henrik Täck

Underhåll/Tech-Team

0481-770 115

henrik.tack@eurosteel.se

Ingen bild

Louise Haglund

Försäljning & Planering

0481-770 125

louise.haglund@eurosteel.se

Ingen bild

Anders Jonsson

Teknisk expert CNC

0481- 770 124

anders.jonsson@eurosteel.se

Ingen bild

Peter Eliasson

Försäljning & Planering

0481-770 118

peter.eliasson@eurosteel.se

LEDNING
Anders

Anders Broberg

Key Account Manager

0481-770 103

anders.broberg@eurosteel.se

anna-eurosteel

Anna Lindström

Ekonomichef

0481-770 148

anna.lindstrom@eurosteel.se

Emmy

Emmy Jonsson

HR-chef, Kvalitetschef

0481-770 128

emmy.jonsson@eurosteel.se

lars-eurosteel

Lars Hasselqvist

Produktionsansvarig

0481-770 122

lars.hasselqvist@eurosteel.se

Thomas

Thomas Berg

Key Account Manager

0481-770 150

thomas.berg@eurosteel.se

FÖRSÄLJNING
Andreas

Andreas Jeansson

Försäljning & Teknisk expert skärning

0481-770 126

andreas.jeansson@eurosteel.se

Ingen bild

Mathias Refwelin

Försäljning -Teknisk säljare

0481-770 120

mathias.refwelin@eurosteel.se

Thomas

Thomas Berg

Key Account Manager

0481- 770 150

thomas.berg@eurosteel.se

Ingen bild

Louise Haglund

Försäljning & Planering

0481-770 125

louise.haglund@eurosteel.se

Ingen bild

Peter Eliasson

Försäljning & Planering

0481- 770 118

peter.eliasson@eurosteel.se

Anders

Anders Broberg

Key Account Manager

0481- 770 103

anders.broberg@eurosteel.se

Ingen bild

Henrik Täck

Underhåll/Tech-Team

0481-770 115

henrik.tack@eurosteel.se